AteismusNáboženství a kultyVidea

Proč nejsem ateista?

V dnešním videu se budeme zabývat ateismem. Budu odpovídat 3. body na otázku: Proč nejsem ateista?

 

Související články

Komentáře

  1. Mohu za sebe napsat proč sem ateista.Protože je to rozumné a prospěšné psychice zabývat se všedními věcmi a stát pevně oběma nohama na zemi.Nábožnost není rozumná a navíc je škodlivá žít někde v oblacích.ateizmus je jediný správný způsob žití.

    1. ano správně i kdyby mne stvořil bůh o čemž silně pochybuji jaká to drzost že si něco takového dovolil bez toho aby se ptal mně jestli to chci!Samozřejmně že o to nestojím a raději mněl ůdajný bůh trávit věčnost osamocený a neobtěžovat nás svým tvořením.Jelikož se neptal jestli chceme aby nás nějaký ňouma vytrhoval z nicoty nejsem povinen abych ho vyznával a uctíval a už vůbec mu nepolezu do zadnice jako to dělají věřící.Docela si bez něj vystačím.Že on musí být tak otravně tvořivý.Co já vím tak mne nevytvořil žádný bůh ale moje matka s otcem bůh u toho nebyl a teď má tu drzost aby se nazýval otcem.

  2. ateisté vás vyškrkli z internetových stránek,braňte se !kdybych nedal presnou netovou adresu tak se na vás ani nedostanu.Mně také vyškrkli z ateistů čr ato jenom pro to že sem věděl něco co oni tak vehementně popírají a to je vědomí toho že sem věděl o tom o čem oni nemají ani páru totiž že vím že bůh existuje bylo mi to dáno poznat přez to že sem o tom nikdy nechtěl vědět nepreferuji to protože mi to bylo nuceno a to nesnáším.Já si nedám nic nutit.Ale ti parchanti by vás nejraději postavili mimo zákon.Je to sebranka fašistická co nesnesou to když jim člověk oponuje.já byl dříve ze zásady taka proti křesťanům ale teď jsem na vaší straně protože vás nemá kdo co omezovat ani na netu a už vůbec nikde jsou to hajzli je to všechno zvrácená verbež.nikdy sem neviděl tak nestoudné jednání k ženám nikdy sem si nedovolil k nim nic jako někteří lidi dnes jen proto že do ní hučí protože si myslí že něco bude ale ten člověk bl tak dotěrný ba až sprostý že sem to už nevydržel a musel sem ho umravnit.Prostě sem ho dořval ať se kontroluje.mně to až zarazilo jak může být tak člověk bezohledný a krutý.

  3. Na ateisté čr se urodilo hnusáků představte si že podporují sňatek homosexuálů takový hnus to je vrchol sňatek má být uzavřen jen mužem a ženou takový hnus svadba dvou chlapů mne hrozně pobuřuje.Těm přihřátým nestačí to že se můžou zaregistrovat ale usilují už rovnou o sňatek to je znevážení posvátného sňatku mezi mužem a ženou.Doufám že naši představitelé budou mít rozum a zarazí to.Nesmí to přejít v platnost!Stejně si myslím že ateisté čr to podporují jen protože ví že vám to hne žlučí ale coje moc je moc a toto už vážně přehnali.Nejsem sice věřící ale toto se mi hnusí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button